به وبسایت لوتوس شرق خوش آمدید
      .
15 88 57 66     -    05 88 57 66

درباره ما

 

پیشینه صنعت تبلیغ

در ایران نیز مطابق سایر کشورهای جهان ابتدا تبلیغات کلامی که توسط جارچی‌ها انجام می‌شد، جز اولین دسته از انواع آگهی ها بودند و به دنبال ایجاد صنعت چاپ، روند تبلیغات متحول شد. با ورود دستگاه چاپ به ایران و انتشار اولین روزنامه (کاغذ اخبار) در عصر قاجاریه، اندک اندک ‏آگهی های تجاری نیز به نشریات راه یافتند. بدین ترتیب آگهی در رسانه‌های ایران از دیوارکوب شروع شد ‏و به نشریه های ادواری، کتاب، سینما، رادیو و سرانجام تلویزیون راه یافت.
‏اولین روزنامه‌ای که مبادرت به درج آگهی کرد روزنامه وقایع اتفاقیه در سال ۱۲۶۷ شمسی بود

در جهان امروز انتقال پیام از راههای متفاوتی صورت میگیرد. ما معتقدیم که هرچه قدر این پیامها خلاقانه تر و راهبردی تر باشند ، تأثیرشان بیشتر و سریعتر خواهد بود. یکی از راه های انتقال پیام ، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر ، چشمگیر و اصولی . . شرکت تبلیغاتی لوتوس شرق انتخاب مناسبی برای انتقال پیامهای شما به روشی متفاوت است.

شرکت تبلیغاتی لوتوس شرق از سـال ۱۳۹۰ آغاز بکـار نموده است. این شرکت از ابتدای تأسیس بـا گـردآوری و همکاری نیروهای متخصص فعالیت خود را در زمینه طراحی و سفارش چـاپ آگهی های متفاوت در سراسر کشور آغاز کرده که با توجه به فعالیت حرفه ای و مستمر در حوزه سفارش آگهی و همکاری مشتریان خوب خود در سالهای متمادی جزء شرکت های برتر در این حوزه می باشد .

شرکت تبلیغاتی لوتوس شرق با تکیه بر تجربیات گذشته و بکارگیری تازه ترین ابزارهای تبلیغاتی اقدام به ایجاد خطوط تولید هدایـای تبلیغـاتی در غالب کارگـاه تولید هدایـا نمود تا به صورت مستقیم و بدون واسطه بتواند به مشتریـان خود ارائه خدمت نماید.

لوتوس شرق همواره به کیفیت آثاری که منتشر می‌کند توجه ویژه‌ای دارد از یک نامۀ اداری گرفته تا کمپین‌های تبلیغاتی مشتریان. به همین منظور دپارتمان چاپ و نشر این کانون با نظارت بر تمام مراحل چاپ و با دقت تمام، آثاری شایسته را به مشتریان عرضه کرده است

رسالت شرکت تبلیغاتی لوتوس شرق، برنامه ریزی و اجرای برنامه های یکپارچه بازاریابی و تبلیغات در بخش سلامت است. پایبندی به اصول حرفه ای این کسب و کار، صداقت و تعهد ما را در مقام ارائه دهنده برتر خدمات بازاریابی و تبلیغات قرار می دهد.

لوتوس شرق
لوتوس شرق  لوتوس شرق

 

 

لوتوس شرق

لوتوس شرق

گرافيک,گرافيک کامپيوتري,دانلود,عکس,وکتور,فتوشاپ,آموزش فتوشاپ,فونت,طراحي کارت,اسليمي,آرم دانشگاه,تصاوير بک گراند,ايلوستريتور,افترافکت,کليپ آرت,دانلود آلبوم,دانلود براش,گل,آيکن,سربرگ,لوگو,پلاگين,graphic,gfx,persian,cg,computer graphic,stock images,icon,photoshop,vector,free photo,download,free eps,photoshop brush,icons,free clipart,vector art,download,graphic design,logo رشین گرافیک نگاره عکس هنر گرافیک گرافیک سنتی تصویرسازی گرافیک سه بعدی رایانه ای گرافیک دو بعدی رایانه ای گرافیک و چاپ عکاسی نگارگری و مینیاتور نقاشی طراحی خوشنویسی و خطاطی مجسمه سازی صنایع دستی طراحی صنعتی طراحی پارچه و فرش