به وبسایت لوتوس شرق خوش آمدید
      .
15 88 57 66     -    05 88 57 66

کلاه تبلیغاتی با نقاب‌ آفتاب‌گیر

نقاب‌های آفتاب‌گیر تبلیغاتی یک محصول جالب و هم کاربردی می‌باشند که محافظی دربرابر نور خورشید هستند. در رویدادها و برگزاری مسابقات  و فعالیت‌های ورزشی در فضای بیرون، ارائه‌ی نقاب‌های آفتاب‌گیر راهی کم‌هزینه برای هدیه دادن به شرکت‌کنندگان است که هم به‌یادماندنی و هم کاربردی هستند و بعدها خاطره‌ی آن مسابقه و رویداد ورزشی را برایشان زنده خواهد کرد.

مجموعه متنوعی از نقاب‌های آفتاب‌گیر ما شامل همه‌ی شرایط موردنیاز می‌باشد از افراد بخصوص ورزشی گرفته تا کسانی که به نقاب و سایبانی برای محافظت در مقابل نور خورشید نیاز دارند.

کلاه تبلیغاتی با نقاب‌ آفتاب‌گیر

کلاه تبلیغاتی با نقاب‌ آفتاب‌گیر

تصور کنید کل اعضای یک تیم، نقاب‌های آفتاب‌گیر تبلیغاتی که آرم شرکت شما روی آن است به سردارند. در اینصورت یک محصول ساده مثل نقاب‌های آفتاب‌گیر ارزان‌قیمت می‌توانند برند شمارا بیشتر از همیشه در معرض دید همگان قرار می‌دهند. نقاب‌های آفتاب‌گیر در رویدادهای ورزشی و برگذاری مسابقات ورزشی به‌خوبی عمل می‌کنند که مدل نقاب رنگی را می‌توان از سمت دیگر میدان به‌خوبی دید.گروهی از حامیان که همگی نقاب‌های آفتاب‌گیر که نام برند روی آن‌ها نقش بسته به سردارند، از میان جمعیت و هیاهوی پس‌زمینه‌ی موجود جلوه می‌کنند و این نشان می‌دهد که شما امتیاز بزرگی را با هزینه‌ای پایین کسب کرده‌اید.

کلاه تبلیغاتی با نقاب‌ آفتاب‌گیر

کلاه تبلیغاتی با نقاب‌ آفتاب‌گیر

یک نقاب آفتاب‌گیر تبلیغاتی، یک هدیه‌ی تبلیغاتی است که در رویدادها ارزشمند خواهد بود.

لوتوس شرق با توجه به اهمیت هدایای تبلیغاتی ،‌طیف وسیعی از این هدایا را عرضه می نماید که می توانید از متنوع ترین هدایای تبلیغاتی بازدید نموده و با مشاوره کارشناسان ما در این زمینه بهترین نوع هدیه را انتخاب نمائید.

شایان ذکر می باشد علاوه بر موارد فوق که در بالا آمده تیم شرکت لوتوس شرق دارنده دستگاه های چاپ فلت بد با جوهر مخصوص UV برای تمامی سطوح مسطح  و حکاکی لیزر با تکنولوژی فایبر و با دقت میکرومتری بر روی انواع متریال همچون آینه ، چوب ، طلا ، چرم ، پلاستیک ، فوم ، و تمامی فلزات را دارا می باشد.

درباره lotusB

گرافيک,گرافيک کامپيوتري,دانلود,عکس,وکتور,فتوشاپ,آموزش فتوشاپ,فونت,طراحي کارت,اسليمي,آرم دانشگاه,تصاوير بک گراند,ايلوستريتور,افترافکت,کليپ آرت,دانلود آلبوم,دانلود براش,گل,آيکن,سربرگ,لوگو,پلاگين,graphic,gfx,persian,cg,computer graphic,stock images,icon,photoshop,vector,free photo,download,free eps,photoshop brush,icons,free clipart,vector art,download,graphic design,logo رشین گرافیک نگاره عکس هنر گرافیک گرافیک سنتی تصویرسازی گرافیک سه بعدی رایانه ای گرافیک دو بعدی رایانه ای گرافیک و چاپ عکاسی نگارگری و مینیاتور نقاشی طراحی خوشنویسی و خطاطی مجسمه سازی صنایع دستی طراحی صنعتی طراحی پارچه و فرش