به وبسایت لوتوس شرق خوش آمدید
      .
15 88 57 66     -    05 88 57 66

چاپ و رایت سی دی

سی دی به سه روش چاپ افست، دیجیتال و سیلک اسکرین و تولید به روش استمپر و داپلیکیتور می باشد که به اختصار هر کدام را توضیح می دهیم.

چاپ افست: 

چاپ افست نوعی از چاپ است  که به صورت چاپ چهاررنگ همزمان توسط دستگاه چاپ افست انجام می­گیرد. در این روش چاپی ، چاپ روی CD از بالاترین کیفیت برخوردار است که دلیل آن توانایی بالای اجرای ترام ۱۰۰- ۰ ، در چهار رنگ CMYK بصورت همزمان می باشد . کیفیت مرغوب این چاپ دقیقاً مشابه چاپ افست بر روی کاغذ است و جهت استفاده در تبلیغات خاص برای جذب مشتری مناسب می باشد .

چاپ و رایت سی دی

چاپ و رایت سی دی

چاپ دیجیتال: 

چاپ دیجیتال نوعی از چاپ است که عمل چاپ توسط پرینترهایی انجام می شود که CD Tray  داشته و توانایی چاپ بر روی CD به صورت دیجیتال یا پرینتی را دارند.

چاپ سیلک اسکرین: 

چاپ سیلک نوعی از چاپ به صورت رنگ های جداگانه است که معمولاً به صوت تک رنگ تخت انجام می گیرد. در این روش چاپی که بصورت تفکیکی صورت می پذیرد طرح روی CD از کیفیت فوق العاده بالایی ( به علت برداری بودن طرح ) برخوردار است و همچنین به علت ضخامت بیشتر رنگی ، دوام رنگ بر روی CD طولانی تر بوده و چاپ از کیفیت فوق العاده مطلوبی بهره می برد.

 

چاپ و رایت سی دی

چاپ و رایت سی دی

تکثیر دیجیتال یا داپلیکیتور

مرسوم ترین روش تکثیر در کشورمان تکثیر دیجیتال یا داپلیکیتوری است . مزیت این روش در مقایسه با تکثیر استمپری سرعت عمل بالا و تنوع و تحویل سفارش به روز است . این نوع روش تکثیر، مناسب تکثیر در تیراژ کم (زیر پنج هزار عدد) می باشد و به صورت دستی (manually) در دستگاه های داپلیکیتور انجام می پذیرد. CD یا DVD مورد استفاده پرینتیبل کف سفید و کف نقره ای (سیلور) است که هرکدام به تفکیک ایرانی وخارجی هستند  که پس از رایت با دستگاه تمام اتوماتیک روی سی دی یا  دی وی دی طرح مورد نظر مشتری چاپ می شود این نوع چاپ به صورت Inkjet  بوده و بعد از چاپ سطح CD با ماده ای به نام UV پوشیده شده و چاپ راتثبیت می کند.

چاپ و رایت سی دی

چاپ و رایت سی دی.

UV   لایه ای شفاف و بیرنگ است که برروی چاپ افست می خورد و باعث ماندگاری بیشتر چاپ می­گردد.

جنس خام مصرفی تعیین کنندۀ نهائی قیمت ما در این نوع تکثیر است CD و DVDهای مصرفی ما ایرانی و خارجی درجه یک می باشند . سی دی های خارجی از نظر کیفیت رایت و چاپ در اولویت قرار داشته و در برخی موارد با تولید استمپری نیز رقابت می نماید .

چاپ و رایت سی دی

چاپ و رایت سی دی


 برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده در این زمینه اینجا کلیک کنید.


 

درباره lotusA

گرافيک,گرافيک کامپيوتري,دانلود,عکس,وکتور,فتوشاپ,آموزش فتوشاپ,فونت,طراحي کارت,اسليمي,آرم دانشگاه,تصاوير بک گراند,ايلوستريتور,افترافکت,کليپ آرت,دانلود آلبوم,دانلود براش,گل,آيکن,سربرگ,لوگو,پلاگين,graphic,gfx,persian,cg,computer graphic,stock images,icon,photoshop,vector,free photo,download,free eps,photoshop brush,icons,free clipart,vector art,download,graphic design,logo رشین گرافیک نگاره عکس هنر گرافیک گرافیک سنتی تصویرسازی گرافیک سه بعدی رایانه ای گرافیک دو بعدی رایانه ای گرافیک و چاپ عکاسی نگارگری و مینیاتور نقاشی طراحی خوشنویسی و خطاطی مجسمه سازی صنایع دستی طراحی صنعتی طراحی پارچه و فرش