به وبسایت لوتوس شرق خوش آمدید
      .
15 88 57 66     -    05 88 57 66

پوستر و آگهی تبلیغات

طراحی پوستر تبلیغاتی و طراحی آگهی های تبلیغاتی برای ارائه محصول و خدمات شرکت انجام می‌شود. هر شیوه از ارائه تبلیغات در ابعاد خاص خود و برای مخاطبین مشخص صورت می‌گیرد.

پوستر، آفیش و یا اعلان به یک اثر چاپ شده و تکثیر شده می‌گویند، که حاوی مطالبی برای اطلاع و خبررسانی در حوزه‌ای خاص است. پوستر نوعی ساختار گرافیکی است که حاوی پیام و تصویر است و عملکرد آن در ارتباط سریع افراد با موضوع تبلیغ است. طراحی پوستر از لحاظ موضوعی به سه دسته اصلی فرهنگی، اجتماعی و تجاری تقسیم می‌شود. ابعاد طراحی پوستر قراردادی و تعیین شده نیست، اما جهت نصب بر روی تابلوهای اعلانات غالبا از ابعاد استاندارد ۷۰×۵۰ و ۱۰۰×۷۰ سانتیمتر برای آن استفاده می‌شود.

پوستر و آگهی تبلیغات

پوستر و آگهی تبلیغات

تفاوت عمده پوستر و بیلبورد جدا از اندازه آنها در نوع اطلاع‌رسانی آنهاست. یک بیلبورد برای جلب مخاطب در یک نگاه (معمولا ۳ ثانیه) و رساندن پیامی کلی از موضوع طراحی می‌شود، اما طراحی پوستر برای جلب توجه از دور و کشاندن مخاطب به نزدیک برای خواندن مطالب جزئی‌تر موضوع انجام می‌شود. در طراحی پوستر از اطلاعاتی شامل شعار تبلیغاتی، تصاویر مرتبط با موضوع پوستر، مکان و زمان برگزاری مراسم و نشانه‌های سازمان‌ها و یا شرکت‌های مرتبط مانند اسپانسرها استفاده می‌شود.

پوستر و آگهی تبلیغات

پوستر و آگهی تبلیغات

طراحی پوستر تبلیغاتی برای معرفی یک محصول خاص یا خدمات ویژه یک شرکت در مکان‌های پرتردد صورت می‌گیرد. همانطور که بیان شد می‌توان مطالبی را که مورد نیاز و کاربری است، برای تاثیر بیشتر در مخاطب در طراحی پوستر تبلیغاتی لحاظ کرد.

پوستر و آگهی تبلیغات

پوستر و آگهی تبلیغات

چاپ پوستر

چاپ پوستر مانند طراحی آن از اهمیت زیادی برخوردار است، چرا که کارکرد پوستر جذب مخاطب از فاصله زیاد و ارائه اطلاعات در فاصله کم به اوست و کیفیت چاپ پوستر در این هدف بی‌تاثیر نیست. برای چاپ پوستر در تیراژ بالا از چاپ افست استفاده می‌شود. با توجه به رنگ‌های استفاده شده در پوستر، چاپ آن می‌تواند تکرنگ، دورنگ و یا ۴ رنگ باشد. معمولا از کاغذ و مقوای گلاسه ۱۵۰ تا ۲۵۰ گرم برای چاپ پوستر استفاده می‌شود و با توجه به محل نصب آن، نیاز به پوشش بررسی می‌شود ولی در اغلب موارد پوستر بدون پوشش چاپ می‌گردد.

پوستر و آگهی تبلیغات

پوستر و آگهی تبلیغات

طراحی آگهی تبلیغاتی

طراحی آگهی تبلیغاتی در روزنامه‌ها و مجلات معتبر از راهکارهای مناسب برای تبلیغات محصولات و خدمات شرکت است. در طراحی آگهی تبلیغاتی باید به هویت سازمانی که در بخش‌های دیگر تبلیغاتی خود دارید پایبند باشید. استفاده از روحیه و حال و هوای هویت سازمانی، شما را به یاد مخاطب خواهد آورد و در شناسایی شما به مخاطب کمک بسزایی می‌کند. به طور مثال بکارگیری رنگ سازمانی شرکت خود، المان‌ها، بافت‌ها و نقوش انتزاعی که در دیگر تبلیغات خود استفاده کرده‌اید، جزئی از هویت سازمانی شماست.

پوستر و آگهی تبلیغات

پوستر و آگهی تبلیغات

در طراحی آگهی تبلیغاتی بکارگیری لوگو و شعار تبلیغاتی نیز از دیگر ارکان است. استفاده از تصاویر محصولات و توضیحات مهم در ارتباط با موضوع تبلیغ و در نهایت مسیری که مخاطب می‌تواند به شما دسترسی داشته باشد مانند آدرس وب سایت، شماره تلفن و یا نشانی از دیگر بخش‌هایی است که باید بدان توجه داشت. در طراحی آگهی تبلیغاتی باید به اصل سادگی و صراحت مطلب توجه داشته باشید، ارائه یک محصول و یا شرح فعالیت شرکت کافی است! و نیازی به بیان و ارائه تمامی محصولات و خدمات شرکت نیست.

استفاده از نشریات معتبر برای ارائه آگهی تبلیغاتی و تکرار آن در شمارگان مختلف به ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب کمک خواهد کرد.

 


برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده در این زمینه اینجا کلیک کنید


 

درباره lotusA

گرافيک,گرافيک کامپيوتري,دانلود,عکس,وکتور,فتوشاپ,آموزش فتوشاپ,فونت,طراحي کارت,اسليمي,آرم دانشگاه,تصاوير بک گراند,ايلوستريتور,افترافکت,کليپ آرت,دانلود آلبوم,دانلود براش,گل,آيکن,سربرگ,لوگو,پلاگين,graphic,gfx,persian,cg,computer graphic,stock images,icon,photoshop,vector,free photo,download,free eps,photoshop brush,icons,free clipart,vector art,download,graphic design,logo رشین گرافیک نگاره عکس هنر گرافیک گرافیک سنتی تصویرسازی گرافیک سه بعدی رایانه ای گرافیک دو بعدی رایانه ای گرافیک و چاپ عکاسی نگارگری و مینیاتور نقاشی طراحی خوشنویسی و خطاطی مجسمه سازی صنایع دستی طراحی صنعتی طراحی پارچه و فرش