به وبسایت لوتوس شرق خوش آمدید
      .
15 88 57 66     -    05 88 57 66

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

سایز سررسید میتواند بنا به نظر تولید کننده دلخواه و متفاوت باشد ولی برای کاهش ضایعات و همچنین قیمت تمام شده معمولاً از سایز های استاندارد زیر استفاده میشود:
سایز رحلی – بیشتر برای سررسیدهای مدیران استفاده میشود و دارای جای یادداشت.

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

بیشتری نسبت به سررسید وزیری میباشد . تقریباً کمی کوچکتر از سایز استاندارد A4 و تقریباً برابر با (۲۱ در ۲۸.۵ سانتیمتر) میباشد . سایز وزیری – این سایز که پر مصرف ترین سایز و مناسب ترین آنها نیز میباشد.

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

تقریباً همان سایز B5 (25 در ۱۷.۵ سانتیمتر) میباشد که پس از دوربری در صحافی تقریباً ۵ میلیمتر تا ۱ سانت کوچکتر مشود. سایز کتاب های درسی نیز معمولاًسایز وزیری میباشدسایز رقعی – این سایز کوچکتر از وزیری و تقریباً برابر با سایز A5 استاندارد.

و برابر با (۲۱ در ۱۴.۵ سانتیمتر) میباشدسایز پالتویی – در دو مدل پالتویی بزرگ و پالتویی کوچک تولید میشودکه به ترتیب دارای سایز (۱۱.۵ در ۲۲.۵ سانتیمتر) و (۱۱ در ۲۰ سانتیمتر) است . سایز جیبی – تقریباً برابر با سایز A7 استاندارد میباشد.

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

سایز انواع سررسیدهای تبلیغاتی

و برابر با (۱۴.۵ در ۱۰ سانتیمتر) میباشد . البته این سایزها به صورت تقریبی میباشد و بنا به نوع صحافی میتواند کمی کوچکتر یا بزرگتر نیز شود.چاپ سررسید به صورت اختصاصی : از آنجا که سررسید (سالنامه) به عنوان یک محصول تبلیغاتی بسیار موثر میتواند مورد استفاده قرار گیرید.

شرکت ها و سازمان های مختلف همه ساله از این موقعیت استفاده کرده و با چاپ سررسید به صورت اختصاصی از وجود یک محصول تبلیغاتی موثر بهره میبرند.

لوتوس شرق با توجه به اهمیت هدایای تبلیغاتی ،‌طیف وسیعی از این هدایا را عرضه می نماید که می توانید از متنوع ترین هدایای تبلیغاتی بازدید نموده و با مشاوره کارشناسان ما در این زمینه بهترین نوع هدیه را انتخاب نمائید.

شایان ذکر می باشد علاوه بر موارد فوق که در بالا آمده تیم شرکت لوتوس شرق دارنده دستگاه های چاپ فلت بد با جوهر مخصوص UV برای تمامی سطوح مسطح  و حکاکی لیزر با تکنولوژی فایبر و با دقت میکرومتری بر روی انواع متریال همچون آینه ، چوب ، طلا ، چرم ، پلاستیک ، فوم ، و تمامی فلزات را دارا می باشد.

درباره lotusB

گرافيک,گرافيک کامپيوتري,دانلود,عکس,وکتور,فتوشاپ,آموزش فتوشاپ,فونت,طراحي کارت,اسليمي,آرم دانشگاه,تصاوير بک گراند,ايلوستريتور,افترافکت,کليپ آرت,دانلود آلبوم,دانلود براش,گل,آيکن,سربرگ,لوگو,پلاگين,graphic,gfx,persian,cg,computer graphic,stock images,icon,photoshop,vector,free photo,download,free eps,photoshop brush,icons,free clipart,vector art,download,graphic design,logo رشین گرافیک نگاره عکس هنر گرافیک گرافیک سنتی تصویرسازی گرافیک سه بعدی رایانه ای گرافیک دو بعدی رایانه ای گرافیک و چاپ عکاسی نگارگری و مینیاتور نقاشی طراحی خوشنویسی و خطاطی مجسمه سازی صنایع دستی طراحی صنعتی طراحی پارچه و فرش