به وبسایت لوتوس شرق خوش آمدید
      .
15 88 57 66     -    05 88 57 66
استند بنر و بیلبورد

استند بنر و بیلبورد

طراحی بنر تبلیغاتیBanner Design

طراحی بنر تبلیغاتی به دو شکل چاپی و دیجیتالی صورت می‌گیرد. طراحی بنر تبلیغاتی به‌شکل دیجیتالی برای هدر سایت به‌ صورت بزرگ و به عنوان بنر تبلیغاتی در ابعاد کوچک اجرا می‌شود. این بنرها معمولا متحرک و با رنگ‌های تند، پررنگ و شارپ طراحی می‌شوند. به‌طور کلی در طراحی بنر تبلیغاتی دیجیتالی و چاپی باید اصل سادگی، کوتاه بودن پیام و بیان صریح پیام به مخاطب را درنظر گرفت. بنر باید دو تا سه المان اصلی داشته باشد و کلمات استفاده شده از ۱۵ تا ۲۰ کلمه بیشتر نباشد. طراحی بنر تبلیغاتی به‌ شکل چاپی در ابعاد کوچکتر از بیلبورد (زیر ۳ و ۴ متر) انجام می‌گیرد و در ارائه آن می‌توان بجز تصویر و شعار از نشانی و زمان برگزاری نیز استفاده کرد.

استند بنر و بیلبورد

استند بنر و بیلبورد

طراحی بیلبوردBillboard Design

بیلبورد، تخته اعلانات یا تابلوی تبلیغات به تابلویی بزرگ گفته می‌شود، که در فضای مناسبی نصب گردد و روی آن آگهی های ‌تبلیغاتی عرضه‌کنندگان کالا و محصولات صنعتگران نصب شود. در اصل به هر فضایی که امکان نصب آگهی در فضای باز را به وجود می‌آورد بیلبورد می‌گویند، اما امروزه به تابلوهای بزرگ که بر پایه‌های بلند قرار گرفته‌اند، نورپردازی شده‌اند و از فاصله‌ی دور قابل رویت‌ هستند، بیلبورد می‌گویند و به پارچه ای که تبلیغات روی آن انجام گرفته بنر می‌گویند. اما در اصل به تبلیغاتی که در ابعاد بزرگ (۳و۴ متر به بالا) انجام می‌گیرد و حاوی مطالب محدودی اعم از تصویر تبلیغاتی و شعار تبلیغاتی است بیلبورد گفته می‌شود، که از فاصله دور باید به‌خوبی دیده شود و برای طراحی بیلبورد اصولی مانند بکارگیری پس‌زمینه‌های ساده، پیام‌های صریح و کوتاه با کلمات محدود و خلاقیت در بکارگیری تصاویر و نوشتار در کنار یکدیگر رعایت می‌شود.

بنابراین باید از بکارگیری کلمات زیاد، پیام‌های طولانی، تصاویر مخدوش و شلوغ در طراحی بیلبورد و بنر خودداری کرد. طراحی بیلبورد باید در نگاه اول مخاطب را جذب کند و پیام خود را صریح و در اندک زمان ممکن (تا ۳ ثانیه) به مخاطب برساند. توجه به این نکته که یک بیلبورد معمولا در جاده‌ها و مسیرهای عبور و مرور نصب می‌گردد و رانندگان در‌حین حرکت به آن نگاه می‌کنند، امری ضروری است که در طراحی باید به آن دقت کرد.

امروزه بکارگیری بیلبوردها به عنوان یک حرکت تبلیغاتی افزایش یافته است، از عوامل این افزایش ارتباط مختصر و کارآمد تولیدکنندگان و شرکت‌ها با مخاطب و ارتباط مستقیم و به صورت ۲۴ساعته است.

استند بنر و بیلبورد

استند بنر و بیلبورد

طراحی لمپوستLamp Post Banner Design

لمپوست (لمپست) نسل جدیدی از تبلیغات محیطی فضای خارجی است که اثربخشی خاص خود را دارد. لمپوست ها، تبلیغات عمودی‌ هستند که در وسط بلوارها یا بزرگراه‌ها و در دو طرف تیرهای روشنایی خیابان و یا سازه‌های اختصاصی خود قرار می‌گیرند. جنس این نوع از تبلیغات هم از بنر می‌باشد که به‌واسطه فک‌های بالا و پایین محکم می‌شوند و معمولا از روشنایی خود خیابان استفاده می‌کنند. طراحی لمپوست هم باید مانند بیلبورد ساده و خلوت با صریح‌ترین القای پیام و کمی هم خلاقانه باشد.

راز تاثیرگذاری طراحی لمپست را می‌توان در سادگی طرح و تکرار آن در طول مسیر دانست. شاید بتوان گفت لمپوست یکی از ابزارهای موفق برای برند سازیو یا معرفی محصول یا خدماتی جدید است.

 

استند بنر و بیلبورد

استند بنر و بیلبورد

استند بنر و بیلبورد

استند بنر و بیلبورد


برای مشاهده نمونه کارهای انجام شده در این زمینه اینجا کلیک کنید


 

درباره lotusA

گرافيک,گرافيک کامپيوتري,دانلود,عکس,وکتور,فتوشاپ,آموزش فتوشاپ,فونت,طراحي کارت,اسليمي,آرم دانشگاه,تصاوير بک گراند,ايلوستريتور,افترافکت,کليپ آرت,دانلود آلبوم,دانلود براش,گل,آيکن,سربرگ,لوگو,پلاگين,graphic,gfx,persian,cg,computer graphic,stock images,icon,photoshop,vector,free photo,download,free eps,photoshop brush,icons,free clipart,vector art,download,graphic design,logo رشین گرافیک نگاره عکس هنر گرافیک گرافیک سنتی تصویرسازی گرافیک سه بعدی رایانه ای گرافیک دو بعدی رایانه ای گرافیک و چاپ عکاسی نگارگری و مینیاتور نقاشی طراحی خوشنویسی و خطاطی مجسمه سازی صنایع دستی طراحی صنعتی طراحی پارچه و فرش